فارسی بیم ارائه دهنده خدمات ساختمانی شامل طراحی، اجرا، بازسازی و تعمیرات ساختمان

در صورتی که تصمیم به بازسازی خانه خود گرفته اید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید، کافی است با فارسی بیم تماس بگیرید. کارشناسان فارسی بیم شما را از ابتدا تا انتهای مراحل بازسازی همراهی می نمایند.

NYC apartment tour

دانلود ترجمه‌ی فیلم بالا

این یک اتاق نشیمن در یک آپارتمان پنت هاوس 16 میلیون دلاری در طبقه ۵۷ برج Madison Square Park است که بدون شک خیره کننده ترین منظره در کل شهر نیویورک را دارد. من اریک کانور هستم و قصد دارم شما را به گشت و گذار در این آپارتمان لوکس در نیویورک ببرم. به پنت هاوس 57A در برج Madison Square Park خوش آمدید. امروز من با آنتونی باریلو در حال بازدید هستم که یکی از بهترین آژانس های املاک در شهر است و اینجا قطعاً یکی از لوکس ترین مکان هایی است که در این مجموعه دیده ایم، جایی که آپارتمان های شهر نیویورک را به شما نشان می دهم که هیچ کدام از ما استطاعتش را نداریم.

آپارتمان ۴۶۵۵ فوت مربع با چهار اتاق خواب، چهار و نیم سرویس، پنجره های قدی با سقف های تقریبا ۱۰ فوتی به ارزش ۱۶ میلیون دلار است. دقیقاً از هنگام پیاده شدن از آسانسور متوجه خواهید شد که این پنت هاوس کل طبقه ۵۷ ساختمان را اشغال می کند و فقط از طریق کلید کارتی آسانسور شخصی شما می توان به آن دسترسی پیدا کرد و اکنون از طریق راهروی ورودی اصلی وارد آپارتمان می شوید. قسمت اول اتاق بزرگ فضای کنونی این گوشه از اتاق بزرگ جنوبی مکانی برای ناهار خوری با یک میز بلوط سفید جذاب آپالاچی جیمز با ده صندلی است که کل فضا را پر می کند. این صندلی های مخملی در میز غذاخوری شما، با این نما احساس لوکس بودن می دهد که از اتاق غذاخوری به سمت آشپزخانه حرکت می کند.

بسیاری از مردم عاشق این آشپزخانه هستند که کمی از فضای زندگی اصلی جدا است. هنگامی که شما در حال خرید یک آپارتمان در این اندازه هستید بیشتر افراد معمولا کارکنانی دارند که کارهای زیادی را انجام می دهند. اگر شما سرگرم هستید و یک مهمانی شام تجملاتی دارید و واقعاً دوست ندارید که مهمانان شما همه مقدمه چینی ها در پشت صحنه طبخ غذا در آشپزخانه را ببینند، شما در این آپارتمان یک درب جیبی دارید که کاملاً بسته می شود.

در یک آپارتمان مانند این شما به یک یخچال و فریزر یکپارچه بزرگ نیاز دارید. آشپزخانه دارای کابینت های سفارشی طراحی شده است، جزیره با سنگ مرمر سیاه، یک گاز شش شعله،‌ یک صفحه آشپزی گازی و حتی یک یخچال یکپارچه، جا ظرفی جدید شما شما از پنجره به بیرون نگاه می کنید و از آشپزخانتان World Trade Center را می بینید. منظره بدی برای ظرف شستن نیست. این مکان اولین جایی است که ما می بینیم. جایی که آشپزخانه به طور کامل از بقیه آپارتمان جدا می شود زیرا همان طور که تو گفتی اکثر افراد دوست دارند وقتی ۱۶ میلیون می پردازند افرادی برای آشپزی یا تمیز کاری داشته باشند.

تبلیغات

صحبت درباره ی تمیز کاری شد. شما در واقع برای خود یک اتاق رختشویی در این جا دارید که به عنوان انبار لوازم و ابزار هم استفاده می‌شود ولی شما یک لباسشویی/خشک کن سینک غوطه وری کامل، تعداد زیادی کابینت انباری دارید. در حال حاضر در یکی از اصلی ترین نقاط فروش این آپارتمان، در عالی ترین مکان برای زندگی و بدون شک بهترین منظره در نیویورک هستیم. هر منظره ای که می توانید در نیویورک تصور کنید از طبقه ۵۷ قابل رویت است. در اتاق نشیمن می توانید ساختمان کریسلر امپایر استیت را در برج ساعت تاریخی ببینید که در واقع یکی از بلندترین ساختمان های جهان بوده است. با نگاه از بالای برج Madison Square Park به پایین می توانید تمام تحولات جدید بالای شهر در میلیاردر های خیابان پارک ۴۳۲ به سمت شمال غربی را ببینید و می توانید منطقه مرکز شهر و میدان تایمز و برج H&M را ببینید.

پایین ما خیابان ۲۳ قرار دارد و اگر به اندازه کافی دقت کنید می توانید افراد واقع در عرشه ساختمان امپایر استیت را ببینید. ابعاد خانه ۴۰ فوت است و شما ممکن است متوجه شده باشید که هیچ ستونی در کل اتاق وجود ندارد. در واقع این اولین فوندانسیون منهتن به صورت پیکره شیشه ای با خطوط عمودی است که با گوشه های شیاردار ساخته شده است تا دید را به حداکثر برساند و فضای داخلی بدون ستون ایجاد کند. آینه ها قطعاً احساسی کاملاً منحصر به فرد به اتاق نشیمن می بخشند زیرا مهم نیست که به کدام طرف اینجا نگاه کنید. شما بهترین نمای شهر نیویورک را درست در اتاق نشیمن خود دارید.

سمت نمای غربی شما که فوق العاده است، حرکت می‌کنیم.
منظور من این است که شما رودخانه هادسون را دارید و بهترین غروب خورشیدی است که می توانید تصور کنید. آیا آن ساختمان فلتیرونی است؟ وقتی گفتم شما می توانید از این آپارتمان هر ساختمانی را در این شهر ببینید، شوخی نمی کردم. این ها بزرگترین کاندو های چلسی هستند. آن ها شبیه قطعات کوچک لگو هستند. به برج واکر نگاه کن. به ساختمان Google نگاه کن که یکی از بزرگترین ساختمان ها در شهر نیویورک است. می خواهید در نیویورک چه چیزی را ببینید؟ می توانید ببینید.

من واقعا می توانم از اینجا و از پنجره آپارتمانم نگاه کنم. نمی دانم آیا آن وزوز را می شنوید یا نه. این صدای ساختن پنت هاوس تریپلکس ۷۷میلیون دلاری است که آن ها در طبقه آخر این ساختمان در حال به پایان رساندنش هستند. ۷۷ میلیون دلار. درست شنیدید. اگر می خواهید که یک تور از آپارتمان ۷۷ میلیون دلاری در این ساختمان ببینید، عبارت «تورهای آپارتمان بیشتر» را این زیر کامنت کنید. در ادامه با موضوع این آپارتمان، ما در حال رفتن به اولین اتاق خواب هستیم که در حال حاضر به عنوان لوکس ترین دفتر در کل شهر با منظره گرم جنوبی شناخته می‌شود.

مطمئن نیستم که آیا متوجه شده اید که این منظره های جنوبی به نظر می رسد مطلوب ترین مناظر در شهر نیویورک هستند، دلیل این امر همان طور است که قبلاً گفتم. خورشید از شرق طلوع می کند و در کل روز در قسمت جنوبی قرار می گیرد و در آنجا غروب می کند. شما به معنای واقعی کلمه می توانید تک تک ساختمان ها را از خیابان بیست و دوم تا پایین منطقه مشاهده کنید. حتی از کنار آن می توانید به معنای واقعی کلمه پل Verrazano را از اینجا ببینید. در حال حاضر درست در خارج از دفتر کار bruce wayne یک حمام کامل همراه با دوش قرار دارد، فقط در صورتی که شما انتخاب کنید که از این اتاق به عنوان اتاق خواب استفاده کنید.

اکنون در حال رفتن به پایین راهرو به سمت اتاق های خواب این آپارتمان و به اولین اتاق خواب هستیم که از لحاظ فنی اتاق خواب مهمان است. اتاق خواب مهمان دارای یک حمام کامل است. این اتاق دارای وسایل بسیار تمیز ، تخت خواب دو نفره و این صندلی به شکل دست بزرگ و خلاقانه است و از تکه ای چوب سخت ساخته شده است. در قسمت بالاتری از اتاق نشیمن، سومین اتاق خواب را داریم که در حال حاضر به عنوان اتاق بچه ها است و کدام کودک به مناظر بکر ساختمان امپایر استیت از پنجره اتاق خوابش احتیاج ندارد؟ درست روبروی سالن و از اتاق بچه ها، اتاق والدین و اتاق سوئیت اصلی در اختیار شما قرار داده شده است. ما هم اکنون به منظره های شرقی با منظره پل مشهور کوئینزبورو بر روی رودخانه شرقی و شهر لانگ آیلند می رویم.

نمی توانم به اتاق خواب دیگری در شهر نیویورک فکر کنم که در آن شما بتوانید نمای کاملی از ساختمان امپایر استیت را از یک پنجره ببینید و به سمت دیگر اتاق خواب خود بروید و یک تصویر واضح از اقیانوس اطلس را ببینید، در این شهر تعداد زیادی از این ها وجود ندارد. من می توانم به شما بگویم که در نهایت نگین تاج این آپارتمان اینجاست
فکر می کنم این باید بهترین وان در منهتن باشد. این اتاق خواب مستر دارای مرمر سفید در کل فضای کف است و برای صبح های سرد شهر نیویورک گرمایش از کف دارد .

این اتاق خواب روشویی دوتایی دارد و البته یک دوش بزرگ مجزا، با یک منظره عالی از مرکز تجاری One World Trade، همانطور که در حال شستن خودتان هستید. مثل همیشه اگر این برنامه را دوست داشتید این زیر عبارت «تور های آپارتمان بیشتر» را کامنت کنید و مطمئن شوید که کانال یوتیوب من را سابسکرایب می کنید. اگر شما اینجا جدید هستید شما را در ویدیو بعدی خواهم دید.

تبلیغات