فارسی بیم ارائه دهنده خدمات ساختمانی شامل طراحی، اجرا، بازسازی و تعمیرات ساختمان

در صورتی که تصمیم به بازسازی خانه خود گرفته اید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید، کافی است با فارسی بیم تماس بگیرید. کارشناسان فارسی بیم شما را از ابتدا تا انتهای مراحل بازسازی همراهی می نمایند.

راه حل های واقعیت افزوده برای بازرسی ساخت و ساز

دانلود ترجمه‌ی فیلم بالا

صنعت ساخت و ساز از نوآوری در فن آوری استقبال می کند تا چالش های نیروی کار را برطرف کند. راه حل های واقعیت افزوده SRI International می تواند با صرفه جویی در وقت، کاهش هزینه ها و بهبود ایمنی با تجهیزات شهودی و هوش یکپارچه، عملکرد محل کار را برای بازرسان ساخت و ساز تغییر دهد. به طور معمول فرایند بازرسی به صورت دستی انجام می شود که اغلب به بیش از یک نفر نیاز دارد و مستند سازی و انتقال اطلاعات برای دیگران می تواند مدت زمان طولانی طول بکشد. SRI یک سیستم کمک رایانهای است که می تواند موقعیت مکانی کاربر را هنگام حرکت دریک محل کار بزرگ با دقت ردیابی کند.


تبلیغات

با دسترسی فوری به یک پایگاه داده دیجیتالی مدل اطلاعات ساختمان (بیم)، بازرس می تواند آنچه را که در حال ساخت است با مدل بیم مقایسه کند. فرآیندهای اندازه گیری دستی تبدیل به فرایندهای خودکار و دقیق تر می شوند. جمع آوری و مستند سازی داده ها زمان کمتری می برد. بازرس می تواند برحسب نیازعکس بگیرد یا یادداشت های مجازی که به محل مورد نظر می‌چسبد (اضافه می‌شود) را اضافه و بازیابی کند و قابل اشتراک گذاری در چندین دستگاه است.

شناختن مناطق مشکل آسان تر شده و می توان نگرانی های جدی را فوراً با کسانی که می توانند بلافاصله پاسخگو باشند، در میان گذاشت. پیشگیری خطاهای اساسی ساختاری و هزینه های اجرا در این سیستم انجام می شود. اطلاعات از جمله گزارش های مهم بازرسی های ایمنی و بررسی پیمانکاران، ذخیره شده و می توان آنها را برای استفاده در برنامه ریزی های پروژه های آینده فراخوانی کرد. فناوری SRI می تواند با ارائه کارایی و دقت بالاتر ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه، چشم انداز مربوط به بازرسی ساخت را تغییر دهد.


تبلیغات