فارسی بیم ارائه دهنده خدمات ساختمانی شامل طراحی، اجرا، بازسازی و تعمیرات ساختمان

در صورتی که تصمیم به بازسازی خانه خود گرفته اید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید، کافی است با فارسی بیم تماس بگیرید. کارشناسان فارسی بیم شما را از ابتدا تا انتهای مراحل بازسازی همراهی می نمایند.

مدل بیم در نگهداری و تعمیرات ساختمان

دانلود ترجمه‌ی فیلم بالا

اینجا جان، صاحب شادمان یک ساختمان جدید را داریم. در طول تمام روند طراحی و ساخت، مدل سازی اطلاعات ساختمان استفاده شد. معماران و مهندسان طراحی های خود را جهت خلق مدل BIM با استفاده از Revit، ArchiCAD، Tekla، Bentley، AutoCAD و fabrication Autodesk ایجاد کردند. پیمانکاران و زیر مجموعه ها اطلاعات بیشتر را به کار گرفته و از BIM برای هماهنگی با کیفیت بالا برای برنامه ریزی استفاده کردند. پس از اینکه ساخت و ساز انجام شد جان اطلاعات زیادی دریافت کرد. اما جان قرار است با آن چه کار کند؟ چگونه او می تواند به همه این اطلاعات دسترسی داشته و از آنها استفاده کند؟


تبلیغات

جان مجبور به سرمایه گذاری بر روی ارتقا، ارتقا و ارتقاهای بیشتر سخت افزاری و لایسنس های گران قیمت نرم افزارها است. راه حل وجود دارد و You BIM نام دارد. You BIM می تواند تمام آن منابع مختلف را دریافت کرده و همه آنها را با هم در یک مدل سه بعدی جهت یابی آنلاین با دسترسی به تمام اطلاعات ساختمان و راهنمای مربوطه ی کاتالوگ های تجهیزات تولید کننده مختصات، تصاویر و غیره و غیره ترکیب کند. BIM جدید مبتنی بر فضای ابری است، بنابراین جان و پرسنل تعمیر و نگهداری او می توانند از هر جایی به سادگی با دسترسی به اینترنت، نام کاربری و رمز عبور به ساختمان دسترسی پیدا کنند. You BIM در یک روز کاری عادی عمل می کند. کریس، کسی که در ساختمان کار می کند متوجه می شود که یکی از وسایل روشنایی کار نمی کند. او به سرعت به You BIM دسترسی پیدا کرده، وسیله خراب را پیدا و انتخاب می کند و درخواست کار برای تعمیر آن را ارسال می کند. ریچارد، سرویس کار یک ایمیل حاوی یک لینک دریافت می کند.

این لینک او را مستقیما به قطعه درستی که نیاز به بازبینی دارد می رساند. ریچارد نه تنها می داند که کدام یک از 20 تای آن طبقه را تعمیر کند، بلکه می تواند تمام داده ی مشخصات و سازنده را که نیاز دارد با یک کلیک به دست بیاورد. سپس او متوجه می شود که باید از یک نردبان استفاده کند تا لااقل به آن برسد، در نتیجه تنها در چند دقیقه تمام چیزهایی که باید لااقل قبل از حضورش در ساختمان بداند را می فهمد. به علاوه، اگر جان از هر سیستم مدیریت اموال یا حتی سیستم اتوماسیون ساختمان استفاده کند، تمام آن می تواند در محیط سه بعدی You BIM گرد هم آید. دایر کردن You BIM ساده است؛ هر کسی می تواند تنها در 30 دقیقه آموزش ببیند که از این سیستم استفاده کند. چرا برای دیدن یک دمو با ما همراه نمی شوید؟

تبلیغات