فارسی بیم ارائه دهنده خدمات ساختمانی شامل طراحی، اجرا، بازسازی و تعمیرات ساختمان

در صورتی که تصمیم به بازسازی خانه خود گرفته اید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید، کافی است با فارسی بیم تماس بگیرید. کارشناسان فارسی بیم شما را از ابتدا تا انتهای مراحل بازسازی همراهی می نمایند.

ساخت و ساز با واقعیت مجازی

دانلود ترجمه‌ی فیلم بالا

کارگاه های ساختمانی دیجیتالی می‌شوند و بودجه پردازان به طور بالقوه پول زیادی پس انداز می‌کنند. Abc 15 و گزارشگران، ما را به داخل یک برند جدید در یکی از جوامع با رشد سریع می برند به ما نشان می دهد که واقعیت مجازی چگونه این پروژه را به زندگی می‌آورد. کول وودوارد ، مدیر پروژه ساخت و ساز اصلی، تورهای زیادی را ارائه داده است. او دوست دارد آخرین پروژه خود که دبیرستانی واقع در مرز Mesa و Queen Creek در حال ساخت است را نشان دهد. این یک مدرسه زیبا خواهد بود گفتن دشوار می‌شود اگر فقط به نقشه ها روی کاغذ نگاه کنید.


تبلیغات

در حال حاضر ظاهراً به روش قدیمی است زیرا وودوارد می گوید آینده در این کد QR نهفته است. آن ها را در سراسر این منطقه به طور پراکنده خواهید یافت. ما ۱۴ مورد از این تنظیمات را در سراسر این محل داریم. یک اسکن سریع بر روی تلفن هوشمندتان و زمان آن است که این پروژه را به زندگیتان بیاورید. ازعینک واقیت مجازی استفاده کنید. این یک دیدگاه کاملا جدید به من داد. من محوطه سازی را دوست دارم. از محل ورود، بدون عینک تنها چیزی که می‌بینیم تیرهای فولادی و خاک است. از طریق واقعیت مجازی ، این ورودی خانه شرقی فایربرد است. در داخل چارچوب کارگران ساختمانی هنوز با چکش کار می کنند و کافه تریا، سالن ورزشی و کلاس های درس می‌سازند.

عینک های واقعیت مجازی نگاهی اجمالی به آینده به ما می‌دهد و در نتیجه اتاق ها به وجود می‌آیند. همه آنچه که در اینجا از دست رفته است دانش آموز: آیا این آینده ساخت و ساز است؟ - من بر این باورم مدیر پروژه به ما می‌گوید آن ها این کار را نه برای این که جذاب است بلکه برای این که بسیار کارآمدتر است انجام می‌دهند. ما به طور مداوم پروژه های خود را به موقع و زیر بودجه تعیین شده تحویل می‌دهیم. این عینک های واقعیت مجازی جایگزین این صفحات شده اند و نقشه های صفحه ای به شما نشان می‌دهد که مدرسه چگونه است زمان کمتر، کاغذ کمتر و زیربودجه تعیین شده، تمام خبرهای خوب برای بودجه پردازان از دیدگاه مدرسه: بخش خیلی مهم برای ما زمانی است که روز اول وارد مدرسه می شویم. این چیزی است که ما برای دانش‌آموزانمان می‌خواهیم و احتیاج داریم.

جیم لم درحوزه مدرسه کوئین شاهد ساخت مدارس متعددی در دره بوده است. او می گوید که اغلب اوقات مسئولان مدرسه تصمیم می گیرند که طرح بعد از ساخت دیوارها، کار نمی‌کند. این امر می تواند تاخیرهای بسیار گران قیمتی برای پرداخت کنندگان بودجه به همراه داشته باشد. دبیرستان Eastmark قرار است در ماه جولای در Mesa افتتاح شود.

تبلیغات