فارسی بیم ارائه دهنده خدمات ساختمانی شامل طراحی، اجرا، بازسازی و تعمیرات ساختمان

در صورتی که تصمیم به بازسازی خانه خود گرفته اید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید، کافی است با فارسی بیم تماس بگیرید. کارشناسان فارسی بیم شما را از ابتدا تا انتهای مراحل بازسازی همراهی می نمایند.

BIM Clash Detection

دانلود ترجمه‌ی فیلم بالا

چه اتفاقی می‌افتاد اگر شما می‌توانستید مسائل و مشکلات طراحی را قبل از این که در زمان ساخت خودنمایی کنند شناسایی و حل کنید؟ چه اتفاقی می‌افتاد اگر می‌توانستید بودجه و ریسک های زمانبندی را کاهش دهید قبل از این که شروع به گود برداری بکنید. حال شما می‌توانید با توانایی کلش دتکشن اتودسک (BIM) برای انجام تمام این کارها یاری بجویید و حتی بیشتر از این ها هماهنگی بین طراحان و مهندسین سازه ها و دیگر اعضای تیم طراحی، کلیدی برای کاهش هزینه های ساخت است. با (BIM) شما می‌توانید وضعیت هماهنگی بین دیسیپلین های مختلف طراحی را ارتقا دهید و کمک می‌کند تداخلات های مدل ساخت را قبل از این که منابع وارد محل ساخت بشوند، از بین ببرید.


تبلیغات

حال بیایید ببینیم این چطور کار می‌کند. زمانی که تغییرات طراحی تکمیل شد، مدل های طراحی شده را میتوان با یکدیگر ادغام نمود. با (Navisworks manage) می‌توانید آنالیز ساخت را تسهیل کنید. (Navisworks manage) می‌تواند کمک کند تا مشکلاتی که ممکن است به راحتی برای انسان قابل مشاهده نیستند را کشف کنید. استفاده از ابزار (clash detection) «برخورد یاب» در این نرم افزار می‌تواند به شما کمک کند تا مسائل بالقوه مربوط به هماهنگی موجود در طراحی را بیابید. عملکرد آن خیلی سریع و سر راست و آسان است. (clash detection) «برخورد یاب» بر اساس مقایسه یک مدل طراحی با مدل دیگر کار می‌کند. این نرم افزار هر برخورد یافته شده را سریع و به طور مشخص نشان می‌دهد. برای برطرف کردن یک برخورد، اعضای تیم می‌توانند مستقیما به آن مدل بروند و آن را تصحیح کنند.

این مدل تصحیح شده فورا برای سهامداران بروزرسانی می‌شود تا آن ها بتوانند به روی آخرین ورژن مدل کار کنند. به خاطر این که «برخورد یاب» BIM تیم طراحی را گرد هم آورده و جزییات طراحی ساختمان را با مدل سه بعدی آن مقایسه می‌کند، تیمتان می‌تواند راحت تر و به طور صحیح نقاط برخورد را شناسایی و آن ها را قبل از این که زمان و منابع را در محل ساخت هدر دهید تصحیح کند. با قابلیت های BIM اتودسک در ساخت به افراد حرفه ای در این کار کمک و کار را دقیق تر و محاسبات را موثرتر انجام می‌دهید. و با انجام آنالیز ساخت که می‌تواند به هماهنگی های بیشتر و انجام راحت و صرفه جویی بیشتر در پروژه ها بیانجامد، یک مزیت رقابتی در بازار این کار می‌باشد. آیا می‌خواهید بیشتر یاد بگیرید؟ با فروشنده مجاز اتودسک تماس بگیرید.

تبلیغات