فارسی بیم ارائه دهنده خدمات ساختمانی شامل طراحی، اجرا، بازسازی و تعمیرات ساختمان

در صورتی که تصمیم به بازسازی خانه خود گرفته اید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید، کافی است با فارسی بیم تماس بگیرید. کارشناسان فارسی بیم شما را از ابتدا تا انتهای مراحل بازسازی همراهی می نمایند.

معرفی اپلیکیشن کنوس (Canvas) جهت تهیه مدل سه بعدی فضای داخلی ساختمان توسط دوربین لیدار آی پد و موبایل

پادکست زیر خلاصه ای از این مقاله می باشد. میتوانید با گوش دادن به این پادکست، با اپلیکیشن کانوس کاملا آشنا شوید.


در آکسیپیتال، ما همه را قادر می‌سازیم تا تصویر برداری سه بعدی انجام دهند. در سال ۲۰۱۳، ما سنسور ساختار یافته را معرفی کردیم، که اولین سنسور سه بعدی برای گوشی موبایل بود. این کار در نهایت منجر به روش کنوس شد که روش نقشه برداری سه بعدی را آسان ساخت و آن را برای پروژه بازسازی منزل قابل استفاده کرد. مانند اینکه دیوار را با دوربین تبلت خود دارید رنگ می کنید. اساسا همان چیزی که می‌بیند را اندازه می‌گیرد. بر خلاف کاری که در روش ساخت سنتی انجام می‌دیم، که اندازه می‌ز‌نیم و علامت گذاری می‌کنیم، و اندازه می‌ز‌نیم و علامت گذاری می‌کنیم، در این روش فقط با حرکت دوربین این کار صورت می‌گیرد.

در حال حاضر ما روش کنوس را ارتقاء داده ایم که از سنسور لیدار که در آیپد پرو جدید شرکت اپل به کار برده شده است، استفاده می‌کند. اپ کنوس را دانلود کنید و شروع به اسکن کردن محل نمایید. هیچ سخت افزار اضافی، هیچ تنظیماتی نیاز ندارد و خیلی دقیق است.

تبلیغات

این چشم اندازی است که ما برای تطبیق تصویر برداری سه بعدی داریم. حدود ۳۰ تا ۴۵ ثانیه برای هر اتاق، برای اسکن کردن همه چیز با اپلیکیشن کنوس لازم است. فوق العاده است. شما می‌توانید مدل رنگی سه بعدی را داشته باشید. و بعد همه چیز را اندازه بگیرید. در هر جای تصویر می‌توانید حاشیه نویسی کنید. می‌توانید از نمایشگر وب سه بعدی ما جهت به اشتراک گذاشتن تصاویرتان با دیگران استفاده کنید. و می‌توانید حتی اسکن سه بعدی تان را به روش قابل ویرایش و حرفه ای به فرمت کد تبدیل کنید. به طوری که شما می‌توانید برنامه ریزی کنید، توضیح دهید و طراحی کنید.

حالا که اپلیکیشن کنوس را به عنوان یک انتخاب داریم، می‌توانیم این سطح از پروژه را به وجود آوریم و آن را برای تمامی مشتریانمان به نمایش بگذاریم. فکر می‌کنم این می‌تواند در یک پروژه هزینه خودش را پرداخت کند.

تبلیغات